Bashkohet Me Radhët

Lojra me shumë lojtarë dhe komuniteti në faqe


Html5 Kompatibilitet

Lojrat tona mund të luhet në çdo pajisje.


Luaj Falas

Vetëm shtyp dhe luaj, pa pagesë, pa regjistrim.

Lojrat E Të Rriturve Në Kënde Të Reja - Një Shpërthim Nga E Kaluara

Nga Brenda Lojës

 
Luaj Falas Tani

Lojrat e të rriturve në kënde të reja - një shpërthim nga e kaluara

Prejardhja e re është një uebsajt që u bë më 1995. Ishte shumë popullore në vitet 2000 por ka parë pjesën e saj të ndershme të uljeve e uljeve në dekadën e fundit. Sot do ta kthejmë me vete. Newgroundsadultgames.cc një faqe e dedikuar për të treguar ty vetëm lojrat më të mira të të rriturve nga ajo faqe interneti. Në qoftë se keni përdorur Kënde Të Reja më parë, atëhere ju e dini se përmbajtja e të rriturve në të është diçka që ishte shumë popullore me njerëzit dhe ata vazhdojnë të krijojnë një përmbajtje shumë më të re që mund të përdoret për qëllime lidhur me seksin këto ditë., Në fakt, përmbajtja është krijuar nga përdoruesit e tyre, dhe për këtë është slogani i tyre. Oh, në rast se nuk e dije, faqja ndryshoi sloganin e saj nga "Problemet e Së Ardhmes, Sot!"për "Gjithçka. Nga Të Gjithë."Mjaft tërheqës nëse na pyet, por ajo që duam të dimë në të vërtetë është se sa të mira janë ato lojëra seksi në faqe në internet. E vetmja mënyrë për ta kuptuar këtë është nëse shkon tek lojrat e të rriturve Me Prejardhje Dhe i shikon të gjitha për vete. 

Një zhytje më e thellë në lojrat e seksit të universit Të Ri

Shumica e lojrave që janë bërë Në uebsajtin E Ri, Janë bërë Menjëherë. Që kur Adobe Flesh Luajtës u tërhoq në fillim të 2021-shit, këta djem bënë lojtarin E Tyre Të Ri Që mund të luajnë projekte të vjetra të flash-it, duke përfshirë të gjitha lojrat e vjetra të të rriturve. Megjithatë, vendi është siguruar gjithashtu të lejojë QË LOJRAT HTML 5 të lëshohen mbi të në mënyrë që njerëzit të kenë zgjedhjen e lojës Së të rriturve me Prejardhje më të fundit në qoftë se duan., Të gjitha këto lojëra janë marrë dhe janë vendosur së bashku në një destinacion të thjeshtë në mënyrë që të mos gjesh se çfarë të bësh me gjithë përmbajtjen E SFF-së në fillim. Të gjitha këto lojëra janë TË REJA DHE janë perfekte për të kaluar ca kohë vetëm dhe për të luajtur me veten. Dhe ndërsa asnjë nga këto nuk do të jetë e mundur pa Prejardhje Të Reja, fakti i çështjes është se është e gjitha e krijuar ende nga përdoruesit, kështu që nuk është një problem për të marrë këto lojra seksi dhe për t'i vënë ato në një fushë tjetër. Nuk është se ai vend nuk ka problemet e veta të të drejtës së autorit dhe gjëra të tilla. Megjithatë, nuk do të të duhet të shqetësohesh fare për këtë.

Lojërat seksuale të krijuara nga komuniteti për komunitetin

Njerëzit që i bënë këto lojra të rriturish Me Prejardhje u siguruan të krijonin përmbajtje që do të ishte e admirueshme edhe në fund të vijës. Dhe gjëja më e rëndësishme është se ata nuk e bënë për t'i bërë përshtypje askujt apo ndonjë gjë të tillë. E vetmja arsye pse ata vazhduan t'i bënin këto lojra flesh për të rriturit, si dhe lojrat HTML5 kohët e fundit, është sepse janë thjesht të pasionuara pas kësaj lloj kënaqësie. Dhe e marrim, është e lehtë të jesh i pasionuar pas gjërave të tilla pasi duket shumë fenomenale si nuk do ta besoje fare., Në fund të ditës, kur i shikon të gjitha këto lojra të rriturish në vende të ndryshme, Zona Të Reja me të vërtetë kishin një nga zgjedhjet më të mira të këtij lloji të përmbajtjes pavarësisht se çfarë. Po të doje të luaje lojrat më të mira të seksit si adoleshent, do të shkoje Në Kënde Të Reja. Ju nuk do të shkoni në ndonjë vend tjetër. Ky ishte vendi ku ishin të gjitha gjërat e lëngshme dhe madje edhe shumica e përdoruesve Të Tumblerave e dinin se kur kishte një eksod masiv nga Tumbler në Zona Të Reja kur Tumbr ndaloi përmbajtjen e të rriturve në uebsajtin e tyre.

Nga lojrat flesh tek lojrat më të avancuara seksuale HTML5

Me Kënde Të Reja, nuk e dije se çfarë do të merrje. Sigurisht, më parë në karrierën e sajtit, më e shumta që mund të gjesh është një "lojë" e shpejtë, megjithëse do të ishte më shumë e ngjashme me një animacion. Më vonë ju do të merrni një shumë më shumë ndërveprim në lojëra dhe për këtë është e rëndësishme që ajo që me të vërtetë e "shet" këto lojëra (edhe pse ata janë krejtësisht të lirë për të luajtur), është fakti se ka shumë për të klikoni me anë dhe në shumë skena të shikoni., Takimet me RPG sims janë disa nga më të mirët kur vjen puna te ky vend dhe ju do të jeni në gjendje të shihni të gjitha lojrat më të mira perëndimore si dhe Të Të rriturve të hentai. Këto ditë të gjitha lojrat po bëhen me HTML5 dhe jo Me Flash gjë që është gjë e mirë që Kur Adobe nuk kishte mëshirë fare për Flash. Ata e kanë tërhequr prizën më shpejt se sa ju mund të tërhiqni pantallonat tuaj poshtë dhe të filloni të luani me veten tuaj. Pra, po, ka një varietet të gjerë lojrash për të zgjedhur.

Kaq shumë lojëra të ndryshme për të zgjedhur dhe për të luajtur falas

Sigurisht, si Me Kënde Të Reja, nëse do të luash ndonjë nga këto lojra, mund ta bësh falas. Njerëzit që i bëjnë këto lojra duan të dinë se ku mund të përmirësohen dhe nuk e kanë problem të kritikohen. Do ta vini re se këta njerëz do të jenë gati të përmirësohen vazhdimisht në lojën e tyre dhe ne e respektojmë shumë këtë. Pra, ka shumë lojra, ata janë të gjithë të lirë, dhe ata vijnë në të gjitha llojet e teknologjive për një përvojë më moderne dhe interaktive., Nëse kjo nuk mjafton për të të bindur të paktën të shohësh lojrat e të rriturve Me Prejardhje, atëherë nuk ka asgjë që do të jetë në gjendje të të bindë për këtë pikë. Në të gjitha, nëse jeni në treg duke kërkuar për lojëra të Të rriturve, keni ardhur në vendin e duhur. Ky vend është plot me atë lloj përmbajtjeje të saktë dhe ju do të jeni në gjendje ta përdorni atë sa të doni pa ndonjë pagesë të shtuar ose ndonjë gjë të marrë si kjo. Ka kaq shumë për të marrë parasysh dhe Newgroundsadultgames.cc definitivisht ka gjetur se si ti popullarizojmë të gjitha këto lojëra të rriturish online që i kanë në faqen e tyre të internetit., Shikoje sot!

Luaj Falas Tani